Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пон-Четв: 09:00–18:00

Сб: 09:00–18:00

П'ятниця та неділя- вихідний. Відправка замовлень здійснюється протягом 1-3 днів. 

Відправка сьогодні на сьогодні узгоджується окремо.

 

 

0
Мій кошик

Тепла підлога. Колектори, труби, аксесуари для теплої підлоги.

Сортування:
за популярністю Армирование трубы за назвою
Відображення:

Варіанти облаштування системи водяного теплої підлоги своїми руками: обладнання, яке вам потрібно, варіанти укладання труб, матеріали та поетапний план робіт.

Обігрів теплими підлогами має масу переваг, в порівнянні з іншими видами опалення: економія вільної площі, економія ресурсів, відсутність протягів, здоровий клімат в будинку. Крім цього, водяні системи інтегруються в опалення, де використовуються альтернативні джерела енергії: тепловими насосами, сонячними батареями, конденсаційними котлами.

Матеріали та обладнання для водяної теплої підлоги

Труби для водяної підлоги
Оптимальний діаметр труб для водяної системи - 16мм.

Матеріали: зшитий поліетилен

Труби з зшитого поліетилену краще, так як вони простіше в монтажі, гладкі всередині і не провокують появу електрохімічної корозії.

Розрахувати метраж труби досить просто: при кроці між трубами в 20 см, на 1 м2 опалювальної площі буде потрібно 5 м погонних труби.

Максимальна безперервна довжина «петлі» в системі 80м. Також враховуйте те, що біля огороджувальних (зовнішніх) стін і вікон на відстані метра труби укладаються щільніше (10-15 см). Також врахуйте майбутнє розташування меблів: якщо в плані монтаж стаціонарного шафи, то під ним не варто прокладати опалення.

Важливі параметри: допустимі максимальна і робоча температури теплоносія, робочий тиск. Рекомендовані параметри: + 70° С, 10 бар (± 1 бар)

Колектор в системі теплого водяного статі
Ключовий елемент системи теплої підлоги. Деякі виробники пропонують готові зібрані колектори і навісні шафи до них в комплекті. Якщо ви вирішили монтувати систему водяного теплої підлоги своїми руками - це оптимальний варіант. Вам достатньо буде знати кількість входів і виходів труб водяного статі, щоб придбати потрібну модель.

Сучасні моделі регулюють колекторів оснащені насосами, терморегуляторами, стабілізаторами тиску і дозволяють підключати кілька опалювальних приладів, які вимагають різну температуру теплоносія.

Теплоізоляція для теплої підлоги
Шар теплоізоляції обов'язковий для теплої підлоги. Під трубопровід опалення можна укладати встик щільний пінопласт товщиною від 5 см, теплоізоляційну плівку або теплоізоляційні плити різної конфігурації (з фіксаторами для труб, розміткою і т.п.) з гідроізоляційним покриттям. Якщо ви вирішили використовувати пінопласт, то його необхідно зверху покрити поліетиленовою плівкою (гідроізоляцією). Теплоізоляція запобігає втратам тепла в підлогу (перекриття). Необхідна площа дорівнює площі приміщення, в якому укладаються труби.

Також вам будуть потрібні фітинги для з'єднання труб з колектором, армована металева сітка (осередки 3-5 см) для заливки стяжки, кріплення для труб, ключі, демпферна стрічка (її довжина дорівнює периметру приміщення).

Монтаж водяної теплої підлоги своїми руками

Поверхня, на яку буде укладатися трубопровід теплої підлоги повинна бути рівною, без ухилів і ям. Для того щоб отримати якісну поверхню можна використовувати самовирівнюючі суміші для заливання.

На стіну монтується колектор. Поверхня стіни повинна бути строго вертикальної, а сам розподільник навішувати і вирівнюйте щодо горизонталі за допомогою водяного або лазерного рівня. Будь-яке відхилення по осях - це майбутні складності і збої в роботі системи.
По периметру приміщення на рівні підлоги наклеюється демпферна стрічка.
Укладається теплоізоляція.
Якщо теплоізоляція без кріплень для труб - монтуються планки з замками для труб кожні 50 см.
Згідно зі схемою укладаються труби. Під час монтажу намагайтеся їх не перегинати.
Труби фітингами під'єднують до колектора.
Колектор під'єднують до системи і проводять тестовий запуск. Під час запуску температуру і тиск протягом декількох (мінімум чотирьох) годин поступово збільшують. Якщо відсутні протікання, проводять тестування при максимально допустимому (опресовочном) тиску.
Якщо ви не сантехник-професіонал, під'єднання колектора до системи варто довірити майстру з ліцензією.
Після тестування системи поверх труб укладається армована сітка, і система трубопроводу заливається стяжкою. Чим вище потужність системи, тим товщі шар стяжки і навпаки. Склад для стяжки повинен містити спеціальні добавки для теплої підлоги або придбайте готову суху суміш для стяжки з позначкою «для водяних теплих підлог».
Заливати суміш потрібно від країв до центру приміщення. Деякі майстри заливають стяжку при включеній на мінімум (20-23 °) системі теплої підлоги.
Стяжка повністю висихає мінімум за три тижні. Після цього знову запускають тепла підлога при мінімальній температурі на кілька годин.
Після висихання стяжки можна укладати підлогове покриття. Перевірте вологість поверхні - вона повинна знаходитися в рамках від 2% до 4%. Клейові покриття наклеюють на спеціальні термостійкі клеї. При укладанні кам'яної або керамічної плитки пам'ятайте, що чим товще шар клейової суміші, тим довше буде нагріватися підлогу.

Вгору