Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пон-Четв: 09:00–18:00

Сб: 09:00–18:00

П'ятниця та неділя- вихідний. Відправка замовлень здійснюється протягом 1-3 днів. 

Відправка сьогодні на сьогодні узгоджується окремо.

 

 

0
Мій кошик

Труби поліпропіленові для систем опалення та водопроводів

Сортування:
за популярністю Армирование трубы за назвою
Відображення:

Поліпропіленові PPr труби давно і надовго увійшли в життя людини. Після того як був винайдений сополимер третьої групи званий PP-r, або ППР, стала можливим практично повна заміна металевих труб на пластикові. Що ми отримали в замін? Відсутність корозії, простоту монтажу, термін експлуатації до 50ти років, екологічність, можливість монтажу систем з конфігурацією не можливим в сталевих трубах.


Поліпропіленові труби ППР, широко використовуються в сучасному будівництві. Їх застосовують в інженерних системах житлових будинків і виробничих будівель для гарячого і холодного водопостачання, опалення, кондиціонування, пристрої басейнів і резервуарів.

Переваги труб з поліпропілену:

-зниження теплопровідність труб,

-відсутність «запотівання» при подачі холодної води,

-стійкість до хімічних речовин і корозії,

-відсутність флори для появи бактерій,

-кіслородонепроніцаемость і компенсація теплового розширення,

-перешкоджає для вапняних відкладень завдяки гладкій внутрішній поверхні;

-зменшенням витрата теплоносія внаслідок збільшення товщини стінок,

-Збереження кольору і форми ППР-труби і фітингів протягом всього терміну служби.

Труби ППР поділяються на два класу-армовані алюмінієм, або файбер волокном і неармовані.

Відповідно армовані поліпропіленові труби застосовуються при влаштуванні систем опалення та гарячого водопостачання. Так як мають дуже мале лінійне розширення і не вимагають пристрою компенсаторів.

Труби поліпропіленові неармовані застосовуються в системах холодних і гарячих водопроводів з установкою компенсаторів розширення.

Поліпропіленові труби з'єднуються за допомогою поліпропіленових фітингів методом контактного теплового зварювання або з використанням комбінованих фітингів з латунними різьбовими вставками.

Завдяки простоті монтажу і дешевизні, поліпропіленові труби дозволяють виробляти монтаж практично будь-кому, що здобуло величезну популярність серед населення. Підгонка труб здійснюється за допомогою спеціальних ножиць.

Купуючи поліпропіленові труби, Ви можете бути впевнені в надійності і довговічності матеріалу, завдяки їх фізичним і хімічним властивостям ppr труб.

Для з'єднання труб поліпропіленових з класичними сталевими трубопроводами і арматурою, виробляються фітинги ППР із заставними деталями з латунного сплаву покритого нікелем, або матовим хромом.

На ринку України представлені багато виробників поліпропіленових труб і фітингів ППР з Європи, Азії та України такі як Forse Plast, Alfa Plast, STR, Kalde, Wavin Ekoplastic, Rosma, Ital, Firat, EVCI Plastic і багато інших.

Вгору